Huizen vd Wijk & Jongerenhubs in Feijenoord

Medewerkers van SOL zijn te vinden in de wijken, de Huizen en Huiskamers van de Wijk en in de Jongerenhubs van Feijenoord. Op deze pagina vind je de adres- en contactgegevens van onze locaties. Kijk op de pagina Team Feijenoord voor de contactgegevens van onze medewerkers.

Huizen & Huiskamers van de Wijk in Feijenoord:

Aan de Kade (Noordereiland)

Prins Hendrikkade 89
3071 KL Rotterdam
010 – 244 8240
aandekade@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

De Dam (Feijenoord)

Persoonsdam 142
3071 EE Rotterdam
010 – 244 8240
dedam@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

De Vuurplaat (Kop van Zuid)

Vuurplaat 83
3071 AR Rotterdam
010 – 244 8240
vuurplaat@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

’t Klooster (Afrikaanderwijk)

Afrikaanderplein 7
3072 EA Rotterdam
010 – 244 8240
klooster@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

Hillevliet (Hillesluis)

Hillevliet 90
3074 KD Rotterdam
010 – 244 8240
hillevliet@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

Slaghekbuurt (Hillesluis)

Slaghekstraat 140
3074 LR Rotterdam
010 – 244 8240
Routebeschrijving

Riederkwartier (Hillesluis)

Stichtseplein 2
3074 TN Rotterdam
010 – 244 8240
Routebeschrijving

Irene (Bloemhof)

Oudelandstraat 75
3073 LJ Rotterdam
010 – 244 8240
irene@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

De Brink (Vreewijk)

Dreef 71
3075 HA Rotterdam
010 – 244 8240
debrink@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

’t Steiger (Katendrecht)

Fruitlaan 6
3072 WK Rotterdam
010 – 244 8240
steiger@solnetwerk.nl
Routebeschrijving

De Speelwinkel (Bloemhof)

Sint-Andriesstraat 57
3073 JS Rotterdam
010 – 244 8240
Routebeschrijving

Jongerenhubs in Feijenoord:

Jongerenhub Clubhuis Feyenoord

Afrikaanderplein 3
3072 EA Rotterdam
010 – 244 8240
Routebeschrijving

Jongerenhub Studio Oleander (Bloemhof)

Oleanderplein 38-39
3073 JX Rotterdam
010 – 244 8240
Routebeschrijving

SOL op de kaart ... in Feijenoord

Huis van de wijk kaarticoon Huis van de wijk Huiskamer kaarticoon Huiskamer Locatie algemeen kaarticoon Locatie algemeen