Team Feijenoord

Team Jeugd

Danielle Bazen - Programma Coördinator Jeugd

Danielle Bazen

Programma Coördinator Jeugd Rotterdam Feijenoord

06 - 14 86 81 16 dbazen@solnetwerk.nl

Marjan van Gameren

Coördinator Steunouders

06 - 24 35 03 51 rotterdamfeijenoord@steunouder.nl

Fatoumata Diallo - Kinder- en Tienerwerker

Fatoumata Diallo

Kinder- en Tienerwerker

06 - 28 79 36 60 fdiallo@solnetwerk.nl

Josef Balaydin

Jeugdmakelaar

06 - 36 28 26 69 jbalaydin@solnetwerk.nl

Rozanne Boelijn - Jeugdmakelaar

Rozanne Boelijn

Jeugdmakelaar

06 - 23 63 76 65 rboelijn@solnetwerk.nl

Sammy Paul

Jeugdmakelaar

06 - 53 10 89 25 spaul@solnetwerk.nl

Shana Lammers - SOL Jeugdmakelaar

Shana Lammers

Jeugdmakelaar

06 - 13 85 58 70 slammers@solnetwerk.nl

Mustapha Hourri

Jeugdwerker

06 - 34 29 94 65 mhourri@solnetwerk.nl

Team Jongeren

Hanan Cherif - SOL Projectleider jongerenhubs

Hanan Cherif

Projectleider Jongerenhubs

06 - 13 58 86 48 hcherif@solnetwerk.nl

Mustafa Amezrine

Projectleider jongerenwerk Rotterdam Feijenoord

06 - 29 06 54 74 mamezrine@solnetwerk.nl

Unknown

Somaya Oulad Hammou

Stagemakelaar Rotterdam Feijenoord

06 - 45 08 04 77 souladhammou@solnetwerk.nl

Bassam Boudhan - Jongerenwerker

Bassam Boudhan

Jongerenwerker

06 - 34 29 94 69 bbassam@solnetwerk.nl

Unknown

Brahim Marbah

Jongerenwerker

06 - 42 08 12 08 bmarbah@solnetwerk.nl

Bryan Pereira

Jongerenwerker

06 - 28 79 15 87 bpereira@solnetwerk.nl

Dennis Blank

Jongerenwerker

06 - 42 08 11 92 dblank@solnetwerk.nl

Ingrid Aboa Befolo

Jongerenmakelaar

06 - 46 63 35 22 ibefolo@solnetwerk.nl

Kevin Plein - Jongerenwerker

Kevin Plein

Jongerenwerker

06 - 13 55 21 75 kplein@solnetwerk.nl

Lishenia Castillo - Jongerenwerker

Lishenia Castillo

Jongerenwerker

06 - 28 78 79 68 lcastillo@solnetwerk.nl

Savina Tsiridis - Jongerenwerker

Savina Tsiridis

Jongerenwerker

06 - 43 46 15 88 stsiridis@solnetwerk.nl

Ziya Gorer - SOL Jongerenwerker

Ziya Gorer

Jongerenwerker

06 - 41 49 39 44 zgorer@solnetwerk.nl

Team Volwassenen & Ouderen

Hammadi Ajmidar - SOL Programma Coördinator Volwassenen

Hammadi Ajmidar

Programma Coördinator Volwassenen

06 - 53 19 60 23 hajmidar@solnetwerk.nl

Marcel de Jong

Spin in 't Web Feijenoord

06 - 27 09 79 58 mdejong@solnetwerk.nl

Jelle van der Molen - projectleider SROI

Jelle van der Molen

Projectleider

06 - 12 46 93 25 jvandermolen@solnetwerk.nl

Lieke de Vlaam - SOL Vrijwilligersmakelaar

Lieke de Vlaam

Vrijwilligersmakelaar Rotterdam Feijenoord

06 - 21 88 52 57 ldevlaam@solnetwerk.nl

Amal Alouani - SOL Sociaal Makelaar Senioren

Amal Alouani

Sociaal Makelaar Senioren

06 - 40 62 86 91 aalouani@solnetwerk.nl

Aziz Ramzi

Aziz Razmi

Medewerker Armoede bestrijding

06 - 83 12 98 18 arazmi@solnetwerk.nl

Els van Beek - SOL Sociaal Makelaar Gezondheid

Els van Beek

Sociaal Makelaar Gezondheid

06 - 28 79 14 73 evanbeek@solnetwerk.nl

Eva Manhave - SOL Sociaal Makelaar Senioren

Eva Manhave

Sociaal Makelaar Senioren

06 - 28 78 78 63 emanhave@solnetwerk.nl

Jasmijn van Dijk

Seniorenwerker

06 - 28 79 36 55 j.vandijk@solnetwerk.nl

Joelle

Joelle Oudenaarden

Sociaal Makelaar Taal

06 - 34 47 44 25 joudenaarden@solnetwerk.nl

Marjan van Gameren

Sociaal Makelaar Volwassenen

06 - 24 35 03 51 mvangameren@solnetwerk.nl

Miriam Garrido Otero

Sociaal Makelaar Participatie

06 - 15 20 08 59 mgarrido@solnetwerk.nl

Unknown

Yasmine Chattou

Participatiemedewerker

06 - 31 77 37 50 ychattou@solnetwerk.nl

Unknown

Zeynep Kilavuzoglu

Participatiewerker

06 - 82 80 36 36 zkilavuzoglu@solnetwerk.nl

Team Sociaal Beheer & Community Building

Annet Visser

Annet Visser

Sociaal Beheerder Community Builder
(De Brink)

06 - 12 31 03 36 annetvisser@solnetwerk.nl

Unknown

Gina Schooneveld-Deltenre

Sociaal Beheerder
(Aan de Kade & 't Steiger)

06 - 16 71 68 59 gschooneveld@solnetwerk.nl

Unknown

Judith Grootfaam

Sociaal Beheerder
(Oleander, Ericatuin, Regenboog & Speelwinkel)

06 - 42 29 35 45 jgrootfaam@solnetwerk.nl

Mariejan de vrij

Sociaal Beheerder
(Irene)

06 - 12 95 92 87 mdevrij@solnetwerk.nl

Mariette Echtemeijer-Beikes

Sociaal Beheerder Community Builder
('t Klooster)

06 - 20 87 69 46 mechtermeijer@solnetwerk.nl

Mohammed Ba-atti

Sociaal Beheerder
('t Klooster & Slaghekbuurt)

06 - 30 87 53 00 mba@solnetwerk.nl

Unknown

Rafael Guinote

Sociaal Beheerder
(De Dam & De Vuurplaat)

06 - 28 78 80 66 rguinote@solnetwerk.nl

Rowan Muhamad

Sociaal beheerder
(Riederkwartier & Hillevliet)

06 - 28 78 72 83 rmuhamad@solnetwerk.nl