Team IJsselmonde

Team Jeugd

Anita Jager

Programma Coördinator Jeugd Rotterdam IJsselmonde

06- 28 78 80 72 ajager@solnetwerk.nl

Mireille Gemen - Kinder- en Tienerwerker

Mireille Gemen

Kinder- en Tienerwerker

06 - 28 79 36 65 mgemen@solnetwerk.nl

Yassine Mokthari

Kinder- en Tienerwerker

06 - 40 34 02 90 yassinemokthari@solnetwerk.nl

Job Timmers - SOL Kinder- en Tienerwerker in IJsselmonde

Job Timmers

Kinder- en Tienerwerker

06 - 28 78 78 97 jtimmers@solnetwerk.nl

Unknown

Michella Bettencourt

Kinder- en Tienerwerker

06 - 40 07 67 95 mbettencourt@solnetwerk.nl

Chayenne Atmoredjo - Jeugdmakelaar

Chayenne Atmoredjo

Jeugdwerker

06 - 28 79 14 78 catmoredjo@solnetwerk.nl

Mathijs Mathlener - Jeugdmakelaar

Mathijs Mathlener

Jeugdmakelaar

06 - 28 79 14 68 mmathlener@solnetwerk.nl

Miranda Schilperoord - Jeugdmakelaar

Miranda Schilperoord

Jeugdmakelaar

06 - 21 70 06 23 mschilperoord@solnetwerk.nl

Team Jongeren

Said Aharchaou

Programma Coördinator Jongeren Rotterdam IJsselmonde

06 - 53 19 61 73 saharchaou@solnetwerk.nl

Hanan Cherif - SOL Projectleider jongerenhubs

Hanan Cherif

Projectleider Jongerenhubs

06 - 13 58 86 48 hcherif@solnetwerk.nl

Daphne Bes - Stage- en vrijwilligerscoördinator

Daphne Bes

Stage- en vrijwilligerscoördinator Rotterdam IJsselmonde

06 - 28 79 14 60 dbes@solnetwerk.nl

Gio Doemoeng - Jongerenmakelaar

Gio Doemoeng

Jongerenmakelaar

06 - 28 79 36 66 gdoemoeng@solnetwerk.nl

Patrick Hilliman Jongerenmakelaar

Patrick Hilliman

Jongerenmakelaar

06 - 28 78 82 32 philliman@solnetwerk.nl

Clark Hiwat - Jongerenwerker

Clark Hiwat

Jongerenwerker

06 - 28 79 14 58 chiwat@solnetwerk.nl

Lichelle Tolud - Jongerenwerker

Lichelle Tolud

Jongerenwerker

06 - 43 46 16 11 ltolud@solnetwerk.nl

Nelson dos Santos - Jongerenwerker

Nelson dos Santos

Jongerenwerker

06 - 34 38 64 58 ndossantos@solnetwerk.nl

Younes Aktitou - Jongerenwerker

Younes Aktitou

Jongerenwerker

06 - 12 48 36 96 yaktitou@solnetwerk.nl

Team Volwassenen & Ouderen

Unknown

Johan Hagenus

Programma Coördinator Volwassenen IJsselmonde

06 - 24 41 56 12 jhagenus@solnetwerk.nl

Siviene Rocha Morais - Spin in 't Web IJsselmonde

Siviene Rocha Morais

Spin in 't Web IJsselmonde

06 - 28 79 36 56 srocha@solnetwerk.nl

Jelle van der Molen - projectleider SROI

Jelle van der Molen

Projectleider

06 - 12 46 93 25 jvandermolen@solnetwerk.nl

Daphne Bes - Stage- en vrijwilligerscoördinator

Daphne Bes

Stage- en vrijwilligerscoördinator Rotterdam IJsselmonde

06 - 28 79 14 60 dbes@solnetwerk.nl

Anne Nuninga - Sociaal Makelaar Volwassenen

Anne Nuninga

Sociaal makelaar Volwassenen

06 - 19 62 21 53 anuninga@solnetwerk.nl

Ans Rijshouwer - Sociaal makelaar Gezondheid

Ans Rijshouwer

Sociaal makelaar Gezondheid

06 - 50 23 32 48 arijshouwer@solnetwerk.nl

Gré Korteweg

Sociaal Makelaar Armoedebestrijding

06 - 38 32 29 80 gkorteweg@solnetwerk.nl

Roxanne van Daalen - Sociaal Makelaar Senioren

Roxanne van Daalen

Sociaal Makelaar Senioren

06 - 28 79 14 67 rvandaalen@solnetwerk.nl

Sher Molly - Sociaal makelaar Taal

Sher Molly

Sociaal makelaar Taal

06 - 28 79 14 62 smolly@solnetwerk.nl

Wilma Pasmooij - Sociaal makelaar

Wilma Pasmooij

Sociaal makelaar

06 - 33 37 21 14 wpasmooij@solnetwerk.nl

Yasemin Kot - Participatiewerker

Yasemin Kot

Participatiewerker

06 - 50 23 00 67 ykot@solnetwerk.nl

Hyllinette Mercelina - Ouderenwerker

Hyllinette Mercelina

Ouderenwerker

06 - 43 46 16 32 hmercelina@solnetwerk.nl

Marsha Stok

Ouderenwerker

06 - 38 32 29 86 mstok@solnetwerk.nl

Prija Japal - Ouderenwerker

Prija Jaipal

Ouderenwerker

06 - 43 46 15 87 pjaipal@solnetwerk.nl

Unknown

Andrea Guittart

Seniorenwerker

06 - 42 29 35 35 aguittart@solnetwerk.nl

Unknown

Melisa de Clercq

Seniorenwerker

06 - 57 08 83 09 mdeclercq@solnetwerk.nl

Unknown

Elly Lindenberg

Begeleider Geheugenpaleis Lombardijen

06 - 39 00 83 93 elindenberg@solnetwerk.nl

Team Sociaal Beheer & Community Building

Martin van Zeist - Sociaal Beheerder Community Builder

Martin van Zeist

Sociaal Beheerder Community Builder

06 - 42 92 64 17 mvanzeist@solnetwerk.nl

Marjolein Groothuizen - Sociaal Beheerder / Community Builder

Marjolein Groothuizen

Sociaal Beheerder / Community Builder

06 - 21 47 98 51 mgroothuizen@solnetwerk.nl

Unknown

Muruvet Meral

Sociaal Beheerder

06 - 48 02 08 47 mmeral@solnetwerk.nl