Team Noord

Team Jeugd

Frederique de Rooij - Programma Coördinator Jeugd/Jongeren

Frederique de Rooij

Programma Coördinator Jeugd & Jongeren Rotterdam Noord

06 - 33 36 92 87 fderooij@solnetwerk.nl

Abdel Acharki - Kinder- en Tienerwerker

Abdel Acharki

Kinder- en Tienerwerker

06 - 40 53 85 04

Bilal Aklyyi

Kinder- en Tienerwerker

06 - 28 79 14 71 baklyyi@solnetwerk.nl

Ismail Celen - Kinder- en Tienerwerker

Ismail Celen

Kinder- en Tienerwerker

06 - 38 32 29 84 icelen@solnetwerk.nl

Jeroen Verwoerd - Kinder- en Tienerwerker

Jeroen Verwoerd

Kinder- en Tienerwerker

06- 40 91 72 49 jverwoerd@solnetwerk.nl

Latifa Montassir - Jeugdmakelaar

Latifa Montassir

Jeugdmakelaar

06 - 43 90 27 48 lmontassir@solnetwerk.nl

Zeynep Aktas - Jeugdmakelaar

Zeynep Aktas

Jeugdmakelaar

06 - 26 11 08 99 zaktas@solnetwerk.nl

Team Jongeren

Frederique de Rooij - Programma Coördinator Jeugd/Jongeren

Frederique de Rooij

Programma Coördinator Jeugd & Jongeren Rotterdam Noord

06 - 33 36 92 87 fderooij@solnetwerk.nl

Hanan Cherif - SOL Projectleider jongerenhubs

Hanan Cherif

Projectleider Jongerenhubs

06 - 13 58 86 48 hcherif@solnetwerk.nl

Robin Pattikawa

Stage- en vrijwilligerscoördinator Rotterdam Noord

06 - 36 22 38 11 rpattikawa@solnetwerk.nl

Ali Eisati

Jongerenwerker

06 - 27 97 92 21 aeisati@solnetwerk.nl

Alvin Jharie

Jongerenwerker

06 - 48 81 94 85 ajharie@solnetwerk.nl

Elton Evora

Jongerenwerker

06 - 34 47 44 24 eevora@solnetwerk.nl

Sumeyra Jarzagaray

Jongerenwerker

06 - 28 79 36 67 sjarzagaray@solnetwerk.nl

Team Volwassenen & Ouderen

Marijke Gerritsma

Programma Coördinator Volwassenen Rotterdam Noord

06 - 28 79 14 77 mgerritsma@solnetwerk.nl

Jelle van der Molen - projectleider SROI

Jelle van der Molen

Projectleider

06 - 12 46 93 25 jvandermolen@solnetwerk.nl

Angeline Draese

Sociaal makelaar Gezondheid

06 - 40 89 86 43 adraese@solnetwerk.nl

Mieke Boer

Sociaal makelaar Taal

06 - 36 15 20 16 mboer@solnetwerk.nl

Hatice Batur

Participatiewerker

06 - 12 03 06 83 hbatur@solnetwerk.nl

Unknown

Lanting Poon

Participatiemakelaar

06 - 59 94 13 75 lpoon@solnetwerk.nl

Mimoun Hmoumou - Sociaal Makelaar

Mimoun Hmoumou

Sociaal Makelaar

06 - 18 96 44 50 mhmoumou@solnetwerk.nl

Saskia van der Zijden

Geheugenpaleis

06 - 24 35 22 26 svanderzijden@solnetwerk.nl

Unknown

Helene van Lieshout

Begeleider Geheugenpaleis

06 - 28 78 78 93 hvanlieshout@solnetwerk.nl

Team Sociaal beheer & Community Building

Farid Boukhari

Community Builder

06 - 34 59 46 26 fboukhari@solnetwerk.nl

Unknown

Jaime Da Silva Mendes

Community Builder

06 - 28 23 97 59 jmendes@solnetwerk.nl

Unknown

Aron Abdoelrahman

Assistent sociaal beheerder

06 - 28 79 36 58 aabdoelrahman@solnetwerk.nl

Seckin Turhan - Sociaal Beheerder

Seckin Turhan

Sociaal beheerder

06 - 28 78 65 93 sturhan@solnetwerk.nl