Team Leiden e.o.

Onze collega’s in Leiden zijn verspreid over verschillende wijken. Daarnaast werken een aantal collega’s stedelijk. Hieronder vind je per wijk de contactgegevens.

Werken bij SOL als Jeugd- en Jongerenwerker

Team Stedelijk

Brian Berkhout - Jobcoach/Jeugd- en Jongerenmakelaar

Brian Berkhout

Jobcoach/Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 88 09 28 bberkhout@solnetwerk.nl

Nina Heimbach - SOL projectmedewerker (Leiden Noord)

Nina Heimbach

Projectmedewerker en vrijwilligersmakelaar Leiden

06 - 34 38 21 88 nheimbach@solnetwerk.nl

Edith Wieldraaijer

Spin in 't Web Leiden

06 - 40 86 60 72 ewieldraaijer@solnetwerk.nl

Amy Snijders

Programma- en stagecoördinator Leiden

06 - 14 86 82 43 amysnijders@solnetwerk.nl

Darryl Lindenberg - Programma Coördinator

Darryl Lindenberg

Programma Coördinator Leiden

06 - 14 88 09 27 dlindenberg@solnetwerk.nl

Team Merenwijk

Unknown

Elise Ottenhof

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 38 32 29 96 eottenhof@solnetwerk.nl

Rinus van Haaster - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Rinus van Haaster

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 86 82 15 rvanhaaster@solnetwerk.nl

Tarik Addarrazi

Tarik Addarrazi

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 86 82 23 tadderrazi@solnetwerk.nl

Wietse Verhagen - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Wietse Verhagen

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 28 78 52 23 wverhagen@solnetwerk.nl

Unknown

Yousra Abdales

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 48 24 29 23 yabdales@solnetwerk.nl

Darryl Lindenberg - Programma Coördinator

Darryl Lindenberg

Programma Coördinator Leiden

06 - 14 88 09 27 dlindenberg@solnetwerk.nl

Team Morswijk

Souhailla Hadje - SOL Community Builder

Souhailla Hadje

Community Builder

06 - 43 46 15 81 shadje@solnetwerk.nl

Asthar Mousa - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Asthar Mousa

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 23 13 27 64 amousa@solnetwerk.nl

Jay Noordwijk - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Jay Noordwijk

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 28 78 72 85 jnoordwijk@solnetwerk.nl

Marinus Eybergen - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Marinus Eybergen

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 86 81 90 meybergen@solnetwerk.nl

Amy Snijders

Programma- en stagecoördinator Leiden

06 - 14 86 82 43 amysnijders@solnetwerk.nl

Team Noord

Elles van Capel - SOL Community Builder

Elles van Capel

Community Builder

06 - 25 01 99 49 evancapel@solnetwerk.nl

Unknown

Abdel Zoulali

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 28 78 65 92 azoulali@solnetwerk.nl

Sharon Mooten - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Sharon Mooten

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 34 38 21 94 smooten@solnetwerk.nl

Tarik Addarrazi

Tarik Addarrazi

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 86 82 23 tadderrazi@solnetwerk.nl

Wietse Verhagen - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Wietse Verhagen

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 28 78 52 23 wverhagen@solnetwerk.nl

Darryl Lindenberg - Programma Coördinator

Darryl Lindenberg

Programma Coördinator Leiden

06 - 14 88 09 27 dlindenberg@solnetwerk.nl

Team Bos & Gasthuis

Felicity Oudhof - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Felicity Oudhof

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 40 99 30 90 foudhof@solnetwerk.nl

Geraldo Lindenberg - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Geraldo Lindenberg

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 88 09 20 glindenberg@solnetwerk.nl

Joy Enait - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Joy Enait

Jeugd- en Jongerenmakelaar

Joy Enait jenait@solnetwerk.nl

Unknown

Ihsan Elnems

Community Builder

06 - 28 78 78 91 ielnems@solnetwerk.nl

India Muller - Jeugd- en Jongerenmakelaar

India Muller

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 28 79 38 05 imuller@solnetwerk.nl

Maaike Malkus - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Maaike Malkus

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 43 15 03 81 mmalkus@solnetwerk.nl

Rania Guitoun - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Rania Guitoun

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 -14 86 81 62 rguitoun@solnetwerk.nl

Mohammed Abed - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Mohammed Abed

Kleuter- & Kinderwerker

06- 28 78 78 88 mabed@solnetwerk.nl

Amy Snijders

Programma- en stagecoördinator Leiden

06 - 14 86 82 43 amysnijders@solnetwerk.nl

Team Roodenburg

Janneke Jurgens - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Janneke Jurgens

Community Builder / Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 53 81 94 26 jjurgens@solnetwerk.nl

Felicity Oudhof - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Felicity Oudhof

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 40 99 30 90 foudhof@solnetwerk.nl

Geraldo Lindenberg - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Geraldo Lindenberg

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 14 88 09 20 glindenberg@solnetwerk.nl

Joy Enait - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Joy Enait

Jeugd- en Jongerenmakelaar

Joy Enait jenait@solnetwerk.nl

Noa Zuckerman - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Noa Zuckerman

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 40 89 41 80 nzuckerman@solnetwerk.nl

Mohammed Abed - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Mohammed Abed

Kleuter- & Kinderwerker

06- 28 78 78 88 mabed@solnetwerk.nl

Amy Snijders

Programma- en stagecoördinator Leiden

06 - 14 86 82 43 amysnijders@solnetwerk.nl

Team Stevenshof

Unknown

Anouschka Verbeek

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 43 46 16 28 averbeek@solnetwerk.nl

Lisa van Keulen - SOL Jeugd- en Jongerenmakelaar

Lisa van Keulen

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 38 32 29 89 lvankeulen@solnetwerk.nl

Nick van der Weijden - Jeugd- en Jongerenmakelaar

Nick van der Weijden

Jeugd- en Jongerenmakelaar

06 - 43 15 03 88 nvanderweijden@solnetwerk.nl

Darryl Lindenberg - Programma Coördinator

Darryl Lindenberg

Programma Coördinator Leiden

06 - 14 88 09 27 dlindenberg@solnetwerk.nl

Team Binnenstad

Elles van Capel - SOL Community Builder

Elles van Capel

Community Builder

06 - 25 01 99 49 evancapel@solnetwerk.nl

Team Zoeterwoude (Dorp en Rijndijk)

Unknown

Sanne Menges

Jongerencoach

06 - 40 27 39 71 smenges@solnetwerk.nl